Kurumsal


Kalite ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek, elektrik ürünleri üretimine başlayan MİRSA ELEKTRİK, tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosuyla hızlı ve emin adımlarla büyümektedir.

Tüketiciye güvenilir ürün sunma ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede elektrik sektöründe tanınmış, 25 ülkeye ihracat yapan ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde faaliyet gösteren şirket haline gelmiştir.

Ürettiğimiz her bir ürünün tasarımından, nihai tüketici güvenliğine kadar gerekli olan tüm çalışma sürecini önemle takip ederek, En kaliteli ham madde ve en seçkin makineleri kullanarak, kalifiye iş arkadaşlarımızla, sektörün öncülerinden olma temennisiyle yola çıktık.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Mirsa ELEKTRİK, Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek, Sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup ülke bazında kalite belge ve sertifikalarına sahiptir.

Cnr Bilişim